Strona główna

OVERVIEW

This site parafia-mbcz-garwolin.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have sifted seventeen pages within the website parafia-mbcz-garwolin.pl and found twenty-three websites associating themselves with parafia-mbcz-garwolin.pl. There are one mass networking accounts acquired by this website.

PARAFIA-MBCZ-GARWOLIN.PL RANKINGS

This site parafia-mbcz-garwolin.pl has seen alternating amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafia-mbcz-garwolin.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-mbcz-garwolin.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-mbcz-garwolin.pl

LINKS TO WEB PAGE

Kolegiata pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, Parafia, Ogłoszenia parafialne, aktualności

W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 10. Bp Piotr Sawczuk rozpoczął wizytację naszej parafii. Wizytacja została zainaugurowana ingresem ks. Biskupa i przekazaniem mu kluczy od Kościoła przez naszego proboszcza ks. bp spotkał się z Radą Parafialną.

Misja św. Faustyny Strona Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Modlitwy po Łacinie i Polsku. Koncert w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego.

1. Szczep Pilawski

Środa, 14 grudnia 2016. Wtorek, 29 listopada 2016. Poniedziałek, 31 października 2016. Czwartek, 22 września 2016. Od jakiegoś czasu robicie guzy, tzn. niektórzy z Was chodzą za innymi harcerzami proszą o pomoc. Poniżej znajduje się obrazek ze Skautoramy jak zrobić pierścień. Sprawdziłem da się z tego zrobić.

WHAT DOES PARAFIA-MBCZ-GARWOLIN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-mbcz-garwolin.pl Mobile Screenshot of parafia-mbcz-garwolin.pl Tablet Screenshot of parafia-mbcz-garwolin.pl

PARAFIA-MBCZ-GARWOLIN.PL HOST

We identified that a single root page on parafia-mbcz-garwolin.pl took three thousand one hundred and twenty-five milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
188.128.155.164

I detected that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This site parafia-mbcz-garwolin.pl states the following, "Poniedziałek, 17 Sierpnia 2015 r." Our analyzers noticed that the webpage also stated " 35 PIESZA PIELGRZYMKA PODLASKA NA JASNĄ GÓRĘ." The Website also stated " 30 maja 2015 wprowadzenie relikwii ks. Jubileuszowa parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej - oglągaj relację."

VIEW MORE WEB SITES

Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach - Start

Poniedziałek, 17, sierpień 2015. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Parafia Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach.

Parafia Groszowice

83 1240 1633 1111 0000 2652 0061. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje ciało za życie świata. List do Efezjan 5,15-20.

Parafia Imielno

Po dojsciu pielgrzymki Msza swieta.

Polska Parafia i Polski Ośrodek Katolicki w Leeds

Polska Parafia Rzymsko-Katolicka w Leeds pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i Św. Zdjęcia z komunii są do odebrania a niedziele od 12. CZWARTKOWE PORANKI PRZY KAWIE W NASZYM OŚRODKU. Sama idea udowodnienia Brytyjczykom, że bez Polaków państwo miałoby problem.

Parafia Miękinia informacje o życiu parafii Miękinia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VIII 2015 R. 30 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego obok kościoła. Uzyskane środki będą przeznaczone na potrzeby misyjne. Nasz odpust parafialny odbędzie się 09. odprawi i homilię wygłosi rektor MWSD we Wrocławiu ks.